DENNERLE Shrimp King Atyopsis

DENNERLE Shrimp King Atyopsis

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

8,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Práškiové krmivo pro vějířové krevety

Kompletní jídlo pro sladkovodní krevetky
Shrimp King Atyopsis - Specialně vyrobené praškové jídlo poskytující biologicky balancovanou výživu pro sladkovodní krevetky.
Se všemi důležitými živinami, stavební bloky a životně důležitých látek. Optimalní velikost častic způsobuje efektivní krmení a redukuje znečištění vody. Pro zdravý, balancovaný růst a "živé barvení"

Garantováno: Bez umělých látek, konzervantu, barviv a bez rybího jídla

Další informace:

Shrimp king Atyopsis obsahuje všechny nezbytné živiny a stavební bloky krevet, které potřebuje každý den. Vysoká kvalita proteinu a esenciálních aminokyselin z hmyzích larv a korýšu garantuje balancovaný růst a bohatou reprodukci. Vitamíny a sekundární fytochemikálie z odlišných typu řas a zelenin fungují jako "mazadlo" pro fungovaní metabolismu. Listy z "zazráčného stromu" Moringa oleifera doplňuje vzácné důležite látky a posiluje jejích imunitní obranu těla.
Vláknina posiluje zdravé trávení. Přírodní karotenoidy podporují plnou výrobu odlišných druhu barev a vzoru od každeho druhu. Časti jídla reprezentují různorodou výživu díky četným ingrediencím.

Optimálně navržena velikost častic nabízí nejlepší podmínky pro efektivní příjem potravin a redukuje znečištění vody. Shrimp king Atyopsis je zejména vhodný pro všechny druhy Atya a Atyopsis(Atya gabonensis, Atya innocus, Atya margaritacea and Atyopsis moluccensis)

Složení:
Kompletní jídlo pro ozdobné krevety
Ingredience: krevetová moučka, pšeničná mouka, vojtěška, spirulina řasy(10%), rybí olej, pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý
přisady na kg: Výživné přísady: Vitamíny, provitamíny a chemicky definované latky s podobným efektem:2000 IU E 671 vitamin D3
složení: 33% surový protein, 2% surový tuk, 6.5% surové vlákno, 12% surový popel

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie